суббота, 4 сентября 2010 г.

Мій перший урок з предмету Технології

Наш перший урок був у дуже гарній обстановці.Ми спілкувалися про те,як інтернет ресурси допомагають нам отримувати додаткові знання.Наша вчителька,Тетяна Олександрівна, розповіла багато цікавого.Мені дуже сподобалося,бо це було насамперед спілкування)