Наш перший урок був у дуже гарній обстановці.Ми спілкувалися про те,як інтернет ресурси допомагають нам отримувати додаткові знання.Наша вчителька,Тетяна Олександрівна, розповіла багато цікавого.Мені дуже сподобалося,бо це було насамперед спілкування)