Наш перший урок був у дуже гарній обстановці.Ми спілкувалися про те,як інтернет ресурси допомагають нам отримувати додаткові знання.Наша вчителька,Тетяна Олександрівна, розповіла багато цікавого.Мені дуже сподобалося,бо це було насамперед спілкування)
Чудово!!!! дякую))) Перший крок зроблено!!!
ОтветитьУдалитьДобре написала молодець!
ОтветитьУдалить